Kosteley Kíra

@Kosteley Kira

Helló mindenkinek aki olvassa ezt. Kicsit újjnak és fiatalnak érzem magam hogy ide csatlakoztam. Nemsokmindent tudok a versekről/írásokról. Eddig mindenféle hobbit kipróbáltam ami ingyenes és mindegyik bejött, legjobban a festészet/rajzolás az amiben kiemelkedőnek mondhatnám magam. Ez a szavakba öntöm gondolataim furán hangzott elsőnek, mivel sokszor túlgondolok dolgokat illetve nagyon érzelgős/érzékeny de logikus személyiség vagyok. Az egész versek dolog először kipattant a fejemből, majd pár barátomnak felolvastam és beadtam a tanárunknak egy ötösért. Sokan mondták hogy jók a verseim és miután elemeztem is nekik sokkal érthetőbbé vállt. Mindennek van jelentése amit írok, kibogozni nehéz de úgyérzem megéri. Szeretném felmérni hol is állok itt és véleményt kérni akárkitől aki fáradozik ezt elolvasni. Köszönöm előre is a türelmet és megértést!!!