Vörös-Suki Bianka
@VSB
Vörös-Suki Bianka vagyok, 16 éves gimnazista. Budapesten lakom és foglalkoztat az írás. 2 évvel ezelőtt, az életemben egy elég meghatározó esemény révén kezdtem el a gondolataimat kortárs versekbe formálni, mivel számomra ez a legjobb módja az önkifejezésnek. A verseim nem jelentek meg sehol ez idáig, viszont a barátaim, a családom, valamint a hozzám közel álló emberek olvasták az írásaimat és mindenkitől jó visszajelzéseket kaptam. A célom az írással az, hogy megfogalmazzak olyan gondolatokat, amelyekhez mások is tudnak kapcsolódni, vagy akár elgondolkodnak egy kicsit. Hiszem és remélem, hogy ha olyan emberekhez jutnak el a verseim, akik kérdésekre keresnek választ vagy sorok között keresik a megértést, azok szívesen olvassák majd a gondolataimat.