– De Miért?
– Nem teljesen mindegy miért?! Megtörtént és kész.
– Azért mégis!
– Hagy már!
– Ennyi?!
– Mégis mit vártál?
– Nem is tudom. Ennél azért többet.
– Túl spilázod.
– Nem hinném.
– A maga helyükön kell a dolgokat kezelni.
– Akkor is ezt mondanád, ha fordítva lenne a szituáció?
– Természetesen.
– Egy frászt!
– Nézd, megtörtént és ezen már nem lehet segíteni.
– Igen meg, ám de nem lett volna muszáj!
– Ebben tévedsz. Einstein is tévedett!
– Talán mégsem.
– Mármint Einstein?
– Ő is. Te is, és én is.
– Te?! Ez új!
– Miért?
– Mert nem kell mindig mindent kimondani, se megmagyarázni.
– Na persze. Csak van és kész!
– Így van.
– Öhm.
– De miért?!
.
.
.
vége…