A kígyó és a kisherceg
Vándorló, lépted hogy szalad
Nyomod nyögi a sivatag,
Honnan jössz, nincs ki kérdezi
Mert a világ most hallgatag.
Kezedben rózsaszál fakul
Tövise beléd mar, kínoz
Szemedbe homokot hord a szél,
Van-e e földön mi vonz?
Látom a szíved súlytalan
Nem érdekel múlt csak jelen,
Könnyű neked tudatlanul
Várni új napot éberen.
Puhán pihensz meg ágyamon,
Befogadnálak szívesen
Hogyha lesz hited élni itt,
Átadom végleg a helyem.
2011. 04. 10.
Kondra Katalin
nagyon szép… igazán..:)
Kedves Katalin!
Merészen és eredeti módon nyúltál a "Kisherceg" témájához.
Bátorságodért gratulálok.
Tlaci