Súlya van a csendnek.
Ahogyan a szónak is,
ám más mondandóval.
Megesik hébe-hóba,
hogy nem kellene,
megtörni semmiért.
Minden csendnek
egyedi, sajátos arca van,
akár a szeretetnek.
Csendrend. Olykor
boldogító, máskor,
inkább néma sikoly.
Az igazi csendnek
súlya van. Nem érti más
csakis, akihez szól.
Kedves Hedvig! Szeretettel gratulálok versedhez! „Nem érti más csakis, akihez szól”. Remek lezárás. Üdv! Erzsike