V ajon gondolják-e rólad?
A zt,hogy hétköznapi hős vagy?
S okan látják mit csinálsz,
K evesebben, mit kívánsz.
Ó ,nem sokat,csak köszönetet,
N ekik ez is nehéz lehet.
O klevelet azért adok,hiszen
R ólad írni csak jót tudok.
B enned megbízhatnak sokan,
E lintézed a dolgokat.
R emélem van fenn valaki(mert megérdemled)aki a
T e dolgaid is intézgeti.