“Dallam.” bejegyzéshez 5 hozzászólás

  1. Kedves Katalin!

    Rövidke versed aranyos. A hangutánzó szavak alkalmazásával valóban egy dallamot szándékoztál kifejezni. Szeretném dalolni, de csak a ritmusát érzem, azt határozottan, a dallamát még nem. Hogy miért? Nem tudom. Talán rövid?

    Így is tetszett: Anni 😛

  2. Kedves Kati!
    A sokféle hang közül én a bim-bammot szeretem.
    Kisfalum templomának tornyában minden délben megszólal a harangszó.Este pedig az estharang szól az
    emberekhez.Pápai diák voltam ott a "Nagytemplom"
    nagyharangja szólt.Mind jelentett valamit,az emberek
    tudták,hogy meghalt valaki, ha a "lélekharang" szólt.
    Szívünkben is van dallam,meghalljuk, ha ráfigyelünk.
    Üdv.Teri

Szólj hozzá!