Búcsú
Megjött az ősz
Hozták szelek
Sárgulnak már
A falevelek
Újruhát vált
A természet
Nyár, szerelem
Isten veled
Elmúlás ízű
Alkonyon
Dérlepte rideg
Tájakon
Remegő szívvel
Búcsúzunk
Remélve, még
Találkozunk.
Kondra Katalin
Megjött az ősz
Hozták szelek
Sárgulnak már
A falevelek
Újruhát vált
A természet
Nyár, szerelem
Isten veled
Elmúlás ízű
Alkonyon
Dérlepte rideg
Tájakon
Remegő szívvel
Búcsúzunk
Remélve, még
Találkozunk.
Kondra Katalin
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Szia Katikám… tetszett rövid …az ősz hangulatát megfogó versikéd
Üdvözlettel
Ilona
Kedves Katalin!
Csodálom azt, ki ilyen kevés szóval, ennyi mindent képes leírni, csak ámulok és tanulok!
Köszönöm, szeretettel:Juli
[b][i][color=#009999][center][u]Kedves – Katalin ![/u][/center]
– Ebben a gazdag, és leggyönyörűbb magyar nyelvben, szerintem a legfájdalmasabb és legszomorúbb szó: a [u]BÚCSÚ[/u]…
– Legyen az akár ideiglenes, vagy a legtöbbször az utolsó, végső, ami a legkegyetlenebb…
— Mégis mennyiszer alkalmazzuk, kimondjuk, megtesszük, megbánjuk, és mindig szomorúság tölti el szívünket lelkünket.
– Tudom van sokféle búcsú, – olyan is, amiről most szépséges versedben, – olyan meghatóan, röviden, és tömören írtál, de nyitva hagytál itt egy lehetőséget:
[center]*[u]Búcsúzunk
Remélve még,
Találkozunk.[/u]*[/center]
– Én is remélem, – és megint jó, és szép lesz minden, mint valaha volt…..
– Boldoggá tett ez a versed, ellenére annak, hogy szomorú,- de hiszen én is, – ha más miatt is, de szintén az vagyok…
[u]~~ Hasonló jó és, szép gondolatokat kívánok a további írásaidhoz…~~[/u]
[center]Szerető – híved, és örök olvasód ![/center]
– keni –
[/color][/i][/b]
Kedves Kati. Szép a versed, nagyon tetszett. Tigram.
Kedves Katalin!
Az elmúlással kapcsolatos versed szép. Énbennem is van ilyenkor reménykedés, hogy a megújulást is ismét megérem. Kellemes érzés az efajta várakozás érzése.
Üdv.: Torma Zsuzsanna
🙂
Kedves Katalin!
Rövid, tömör, gyönyörű a versed.
Azon kívül…reménytkeltő is, mert nem fáj úgy az ősz, az elmúlás, ha van új remény a folytatásra.
Szeretettel gratulálok:Teri
Kedves Katalin!
Versed időszerű, rövid, szomorú, bár a remény bizonytalansága is benne van, kellemes olvasmány.
Szeretettel gratulálok: Viola
Kedves Katalin!
Nagyon aranyos, kedves verssel rukkoltál elő. Benne van a búcsúzás, de a találkozás reménye is. Jól szerkesztett, szépen rímelő versed nagyon tetszett. Köszönöm, hogy olvashattam.
Gratulálok: Anni