Hogy vagy?


Hogy vagy?

Nem panaszkodom
Csak szorít az idő, mint
Negyvenhármas lábat
A harminchármas cipő,
Vagy inkább kiesek belőle?
A napi huszonnégyből
Nekem dupla kéne!
Elégedetlen lennék?
Vállalom. Én a gépesített,
Púppal a hátamon.

Kondra Katalin

“Hogy vagy?” bejegyzéshez 8 hozzászólás

  1. Kedves Katalin!
    Értem a versed, tetszik is, de a cipő-hasonlatod különösképp. Úgy érzem, rám is passzol.
    NÉVNAPODON szeretettel köszöntelek: Viola

Szólj hozzá!