Kavics
Elmúlt egy év
Nem számolom,
Kavicsot dobok
A gödörbe
S nézem miként
Növekedik,
Lassacskán magas
Hegy nő belőle.
Kondra Katalin
Elmúlt egy év
Nem számolom,
Kavicsot dobok
A gödörbe
S nézem miként
Növekedik,
Lassacskán magas
Hegy nő belőle.
Kondra Katalin
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Jó – rövid. Sok kavics sokra megy, ebből lesz a kavicshegy. Ha tele a gödör – jöhet a vödör.
Katalinka, ne szállj el, ha múlnak az évek!
Az unokám a kavicsgondot egy csúzlival megoldja.
Az elmúlt egy évet nincs mit számolni, de a sok évet még kevésbé. Ne érdekeljen. A vers érdekeljen, és az, hogy a hegyre naponta fel tudjál mászni, és fel is mássz!
Várom a nagyobb és színes kavicsokat!
Üdv: Dávid
Nagyon jó, elismerésem: Tigram.
Kedves Katalin!
Jó magas hegyet kívánok neked!
Szeretettel:Teri