Csak tied


Csak tied

Álmot láttam, melyben
Mindenki boldog s nevet.
Öröm fája volt az enyém,
S édes gyümölcse örökké
Tied. Nap és szivárvány ölelte
Szeretve lelkedet, szívedet!
Ennyi csak mit álmodtam.
S kívánom most e szép élmény,
Álmom legyen valós… s életed
Mindig színes, soha se keserves…

Orsós Mónika

“Csak tied” bejegyzéshez 10 hozzászólás

  1. Kedves Teréz!

    Remélem, hogy így van…mert ez valóban csak képzeletem szüleménye, mert hogy se nem valóság, se nem álom!
    Köszönöm Néked is, hogy bekukkantottál!
    Üdv.. Mónika

  2. Drága Mónika!

    Jó lenne, ha az emberek nem csak álmodban nevetnének boldogan, önfeledten.
    Az örömfából szakíts le következő álmodban magadnak is egy ágat, hogy olyan vidám, élettel teli fiatal légy, aki megtalálja élete párját, s vele a boldogságot is!

    Kívánom szívemből, hogy így legyen.

    Szeretettel: Icus

  3. Kedves Mara!

    Sajnos álmomban sem volt az enyém…ez a "fa" csak a képzelet szüleménye…körülöttem élőknek címezve!
    Szeretettel üdv.: Mónika

  4. Köszönöm Kedves Anna és Viola! Hasonlóakat kívánok én is Néktek, és ami fontos…a szép álmaitok teljesüljenek!
    Szeretettel: Mónika

Szólj hozzá!