Nyári szabadság
Szabadságra ment az agy
Nem támad semmi ötletem
Mit tehetnék ilyenkor
Hát a fejem pihentetem!
Bár gyakrabban mosok hajat
Minden egyebet halogatok
Fülemen ki-be járó léggel
Kergetőznek az üres gondolatok.
Kondra Katalin
Szabadságra ment az agy
Nem támad semmi ötletem
Mit tehetnék ilyenkor
Hát a fejem pihentetem!
Bár gyakrabban mosok hajat
Minden egyebet halogatok
Fülemen ki-be járó léggel
Kergetőznek az üres gondolatok.
Kondra Katalin
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kedves Katalin!
El sem tudom képzelni az eddigi gondolataidat felidézve, ismerve….!
A versike akkor is tetszik!
Szeretettel:Teri
Kedves Kati!
Ez ám az igazi szabadság! Hát élvezd!
Könnyed hangulatú versed örömmel olvastam:) Éva
Kedves Katalin!
Az én agyamban is kergetőznek az üres gondolatok:D
Nagyon jó vers, tetszett.
Szeretettel: Icus
Kedves Kata!
Ötletes, hát ezzel én is szoktam így lenni.
Szeretettel:Rozálka