Végítélet


Végítélet

Bízhatnék, vérrel fűtött szívemben
Bízhatnál, mélyen titkolt hitemben
Kérhetnél szép jövőt megváltást
nem hallok mást, csak a mélyről jövő kiáltást

Kérlek maradj ott, ahol szíved még dobog
Akkor leszel boldog ha meghatnak ezek a sorok
Ha meg nem, őszintén de sajnállak
Igy továbbra is veled játszanak… használnak

Mennél előre, de nem találod utadat
Jobbról, balról véres árkok kísérik múltadat
de már vége van. minden rossz elmúlt,béke van
de én még itt vagyok, gyöngéden súgom: véged van!

átkot szórtam gyönyörű szép nevedre
párszor mondtam csinos bókot szemedre
attól kezdve érezhetted szerelmem
ettől kezdve újat kell majd szereznem

Moczó Ádám Ádihlowe’s

“Végítélet” bejegyzéshez 8 hozzászólás

  1. HÁÁÁT ÁDÁM!!!!!!
    Ez nagyon JÓÓÓÓÓÓÓ!
    Sőt tovább megyek, ha már most ilyen gondolatok jönnek ki abból a kis okosból, mi is lehetsz ha igazán nagy leszel.
    Nagyon tetszett versed!!!
    Gratulálok neked kicsi Ádám!!!
    Szeretettel:Rozálka;) (NEKED ITT A HELYED!!!!)

  2. HÁÁÁT ÁDÁM!!!!!!
    Ez nagyon JÓÓÓÓÓÓÓ!
    Sőt tovább megyek, ha már most ilyen gondolatok jönnek ki abból a kis okosból, mi is lehetsz ha igazán nagy leszel.
    Nagyon tetszett versed!!!
    Gratulálok neked kicsi Ádám!!!
    Szeretettel:Rozálka;)

  3. Szia Ádám!

    Ez nagyon jÓÓÓÓÓ!
    Nagyon tetszik… egy megjegyzés tőlem… 3. versszakban háromszor is szerepel a van szó, szerintem egyik legalább elhagyható…

    Ügyes vagy! Büszke vagyok Rád! Így tovább…
    Szeretettel: Maja

    Ui: hallom a Lillával gitároztatok:)

Szólj hozzá!