Végítélet
Bízhatnék, vérrel fűtött szívemben
Bízhatnál, mélyen titkolt hitemben
Kérhetnél szép jövőt megváltást
nem hallok mást, csak a mélyről jövő kiáltást
Kérlek maradj ott, ahol szíved még dobog
Akkor leszel boldog ha meghatnak ezek a sorok
Ha meg nem, őszintén de sajnállak
Igy továbbra is veled játszanak… használnak
Mennél előre, de nem találod utadat
Jobbról, balról véres árkok kísérik múltadat
de már vége van. minden rossz elmúlt,béke van
de én még itt vagyok, gyöngéden súgom: véged van!
átkot szórtam gyönyörű szép nevedre
párszor mondtam csinos bókot szemedre
attól kezdve érezhetted szerelmem
ettől kezdve újat kell majd szereznem
Moczó Ádám Ádihlowe’s
Bizony bizony- büszke lehet rád Maja..:) gratula. fiatalember…
szeretettel
Ilona
Köszönöm
Nagyon jól esik a sok dicséret:$
Köszönöm
Üdv.:Ádám
HÁÁÁT ÁDÁM!!!!!!
Ez nagyon JÓÓÓÓÓÓÓ!
Sőt tovább megyek, ha már most ilyen gondolatok jönnek ki abból a kis okosból, mi is lehetsz ha igazán nagy leszel.
Nagyon tetszett versed!!!
Gratulálok neked kicsi Ádám!!!
Szeretettel:Rozálka;) (NEKED ITT A HELYED!!!!)
HÁÁÁT ÁDÁM!!!!!!
Ez nagyon JÓÓÓÓÓÓÓ!
Sőt tovább megyek, ha már most ilyen gondolatok jönnek ki abból a kis okosból, mi is lehetsz ha igazán nagy leszel.
Nagyon tetszett versed!!!
Gratulálok neked kicsi Ádám!!!
Szeretettel:Rozálka;)
Kedves Ádám!
Nagyon jól megírt versed tetszett,ritmikus szinte dallama van.
Üdvözlettel:Juli
Kedves Maja!:)
Köszönöm szépen^^
igen aztán beszéltem a fejével hogy időbe érjen haza:)
Lilla*-*!
igen *.* jóvolt ám látni^^:)
PusziCicc*.*
Üdv.:Ádihh
ügyii vagy ádii*-*
nagyon jó lett^^.
akkor a héten majd átjössz gitározni várom már^^
puszillak: Emily^^♥
Szia Ádám!
Ez nagyon jÓÓÓÓÓ!
Nagyon tetszik… egy megjegyzés tőlem… 3. versszakban háromszor is szerepel a van szó, szerintem egyik legalább elhagyható…
Ügyes vagy! Büszke vagyok Rád! Így tovább…
Szeretettel: Maja
Ui: hallom a Lillával gitároztatok:)