Boldog Karácsonyt kívánok szeretettel!
(Kondra Katalin)
Küszöbön
Nincs messze, már közeleg
Küszöbön a karácsony.
Puha hóból csillogó dísz,
Madárhangtól meleg áhítat
Pihen a csupasz faágon.
Fényes ablakok mögött
Remények gyúlnak,
Hideg van, mégse fázol
Fűt a vágy másokért élni,
Mire házadba betér a karácsony
Szeretetlángok égnek mindenütt.
Kondra Katalin
[b][color=#ff6600][center]Kedves Katikám !
[/center]
Elsősorban köszönjük a jókívánságodat, melyet én is szeretnék rögtön viszonozni.
És köszönjük ezt kis , de meleg hangulatú karácsonyi versedet…
[i]Kívánom, hogy a szeretet töltse meg a szívedet – Szent Karácsony ünnepén…[/i]
[center]Szeretettel ![/center]
– keni -[/color][/b]
Kedves Katica.
Kedves karácsonyi versedet olvasva szelid jól eső érzéseket köszönöm, amit küldtél. Sok sikert. Kellemes további ünnepet kívánok sok szeretettel Gyöngyi.
Kedves Kata!
Röpke kis versed Szép!
Boldog , békés karácsonyt kívánok neked!
Szeretettel:Rozálka;)
Kedves Katalin!
Neked is Boldog Karácsonyt,és köszönet ezért a szép karácsonyi versért.
Szeretettel:Juli
A szeretet-láng legyen minden ház vendége!
Szerető üdv
Ildikó