Szent Karácsony ünnepére
Szent Karácsony ünnepére
Jézus megszületett,
Eljött hozzánk, bűnösökhöz,
És a Királyunk lett,
Téli felhők pihéiből
Fehérség szállt alá,
Milliónyi kis hó csillag
Földet beborítá,
Maradj meg ó, legszebb ünnep,
A többi napokra,
Ne hűljön ki a mi szívünk
Dermesztő fagyokra,
Ó, ha egyszer áldozattal,
Mi is megtisztulnánk,
Elégedett boldogságban
Bárányfelhőn úsznánk.
Budapest, 2010. december 27.
Farkas Viola
Kedves Viola!
Nagyon örülök, hogy Jézus születéséről írtál, emlékeztetve mindenkit, hogy mit is ünneplünk karácsonykor.
Nagyon szép a tartalom és a mondanivaló.
Sok szeretettel Eszter
Kedves Viola!
Nagyon szép és szívmelengető a versed!
Kedves Gyöngyi és Edwin Chat!
Köszönöm és örülök, hogy itt jártatok.
A legszebbet és legjobbat kívánom Nektek az új évben, szeretettel: viola
Kedves Viola!
Versedhez csak pár szót tudok fűzni: Szép. Úgy legyen.
Tisztelettel: Edwin Chat.
Drága Violám.
Szépséges versed a szívembe futott és olyan melegség járta át szép szavaidtól. Gratulálok és jó egészséget békességet boldogságot kívánok neked az ünnekeben is és azon kívül közötte és újévkor is No meg utána is.
Szeretettel Gyöngyi.
Kedves Társaim!
Juli, Keni, Terézke, Zsuzsanna, Maja és Zsike!
Köszönöm, hogy az ünnepeken és utána is velem vagytok a többi Olvasóval együtt. Jóleső érzés, könnyiti a napokat, Köszönöm Mindnyájatoknak.
Még két nap és 2011-et írunk, egymásnak Boldog Új Évet kívánunk. Szívemből szeretném, hogy így legyen: Viola 😛
Kedves Viola!
Nagyon szép és szívhez szóló verset írtál. Szeretettel: Zsike
Kedves Viola!
Gyönyörű vers:))))
gratulálok.
szeretettel: maja
Kedves Viola!
Én hiszek abban, hogy mindannyian hozunk valamiféle áldozatot egyik-másik embertársunkért, vagy családtagunkért, vagy éppen kénytelenek vagyunk elviselni az együttélés nehéz terheit, amit talán éppen a Sors mért ránk. Ezek után már csak a megtisztuás vár ránk, hogy egy újabb életet kezdhessünk majd egy "felsőbb" szférában. Te ezeknek szakértője vagy már!
Aranyos kis versed nekem is tetszett!
Üdv.: Torma Zsuzsanna
:):):)
Kedves Viola!
Szívet melengető a versed.
Igen a szeretetnek utat kell adni életünk minden napján
nem elég, csak egy-két nap.
Remélve, hogy mindig többen leszünk ezen a véleményen
szeretettel:Terézke
[b][color=#cc6600][center]Drága Viola !
[/center]
Ez a versed olyan, mint amilyennek kell lennie Karácsony alkalmából. Reméljük egyszer, hogy mi is megtisztulunk, és hogy teljes boldogságban , magelégettséggel szárnyalhatunk, ama bárányfelhőkön !
Kedves versedhez – minden megvalósulást – szívből kívánok Neked és mindannyiunknak !
[center]Szerető barátod !
[/center]
– keni -[/color][/b]
Kedves Viola!
Nagyon szép ez a karácsonyi versed,s a vágyad hogy ne múljon el az ünneppel szívünkből a melegség.
Szeretettel olvastalak:Juli