Fejfájás
Lüktettek fejemben
Vádló szavak,
Sós könnyek marták
A szemem,
Pofon vágott az élet
Százszor
Visszaütöttem én is
Csak egyszer,
S megkönnyebbültem,
Mint mikor
Hatni kezd bennem
A gyógyszer.
2011. január
Kondra Katalin
Lüktettek fejemben
Vádló szavak,
Sós könnyek marták
A szemem,
Pofon vágott az élet
Százszor
Visszaütöttem én is
Csak egyszer,
S megkönnyebbültem,
Mint mikor
Hatni kezd bennem
A gyógyszer.
2011. január
Kondra Katalin
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kedves Katalin!
Meg tudlak érteni. Én is így gondolom, s látom a többiek is!
Üdv.: Torma Zsuzsanna
🙂
Kedves Katalin!
Annyira ismerős érzést fogalmaztál meg. Az ember próbál megbékélni a pofonokkal, de néha mégis vissza kell ütni.
Nagyon tetszett! Sok szeretettel Eszter
Kedves Katalin!
Úgy is kell, jól tetted.
Jó vers!
Szeretettel:Rozálka;)
[b][color=#009900][center][u]Drága Kati ![/u][/center]
Nem lehet az életünket csak úgy bántások sorában élni, hogy legalább egyszer vissza ne vágnánk, mert mi sem vagyunk olyan bolondok, hogy kövekért cserébe csak kenyeret adjunk !
Pontos szép versed – nekem remekül szólt !
[center][i][u]Szeretettel ![/u][/i][/center]
– keni -[/color][/b]
Kedves Katalin!
Ez szuper jó vers,nekem nagyon tetszik.Olyan rövid,velős,de ott van minden ahol kell hogy legyen.
Szeretettel olvastalak:Juli