Csak álom


Csak álom

Nem győzöm várni a hajnalt,
Elémegyek kezemben mécses,
Imbolygó fény gurul az úton
Csönd jelzi titkon érkezésed.

Arcomon öröm virágzik
Szívemben piros tüzek gyúlnak
Itt vagy s nem kérdem meddig
Míg hagyod, hogy reád boruljak.

Egy nap, egy év most nem számít
A föld megáll, lehull egy csillag
Csak nézzük egymást a fényben,
Köröttünk viharok dúlnak.

Mégis olyan szép minden,
Szivárványszemedben látom
Vörösen lángol az égbolt
Itt vagy, s ez mégis csak álom.

2011. 02. 13.

Kondra Katalin

“Csak álom” bejegyzéshez 7 hozzászólás

  1. Kedves Katalin.Nagyon szépen megalkotott a versed,igazi költemény.Rímekbe szedve,egy édes érzését az embernek mely örökké elkíséri élete folyamán.Öröm volt olvasni,remélem hamarosan újra megtehetem egy újabb versedben.Üdvözlettel.Bakos Attila Péter.

  2. [b][i][color=#009900][center][u]Drága Katalin ![/u][/center]

    Ez most csak egy gyönyörű álom, vagy maga a legszebb valóság?
    Én remélem valóság, ha nem, akkor meg – az legyen !

    Nagyon tudsz írni, őstehetségesen !

    Szeretettel !

    – keni -[/color][/i][/b]

  3. Kedves Katalin!

    Nincs annál szebb, ha az ember ébren álmodhatja életét. Kicsit most mi is álmodhattunk Veled.
    Köszönet érte.

    Szeretettel,
    Szála Gabi

Szólj hozzá!