Elhagytak az álmok
Polipkarjaival álmokat
kerget a végtelen.
Nem tudom merre tart.
Cafatokban rongyolódik
a nyugtalan némaság
– az álmok alagútján –
tengermély lábnyom gázol.
Hínár szorít el
boldog perceket.
Súlytalan mélyzöld moszatok lebegnek,
kagylók zárulnak a semmire.
Csábítón nyújtózik az elérhetetlen.
Papírhajó vacog a felszínen.
Köszönöm Margitka! Remélem nem hagytak magamra végleg.*)
Szeretettel üdvözöllek: Ica
Kedves Ica!
Kívánom,hogy térjenek vissza és teljesüljenek álmaid!
Szeretettel:Margit
Bocsánat, ezek az aláhúzások nekem még nem mennek.:|
[u][/u]Kedves Lexirózs!
Köszönöm a gratulációdat. Szeretettel: Ica
[u][/u]Kedves rózsám!
Remélem visszatérnek, mert álmok nélkül lehet, de nem érdemes.
Szeretettel üdvözöllek: Ica
[u][/u] Kedves Zsuzsa!
Köszönöm szépen az olvasást.
Üdv: Ica
[u]Kedves Katalin!
Nagyon örülök, hogy tetszett a versem.
Szeretettel: Ica
[u][/u] Kedves Idám!
Köszönöm a h.szólásod, amelyben mindig érzem a szereteted, és a bátorítást.
Szeretettel látlak mindig: Ica
[u][/u]Kedves Judit!
Köszönöm a gratulációdat, szeretettel: Ica
Szomorú soraidhoz szeretettel gratulálok, Judit
[color=#006633]Kedves Ica!
Talán mégsem. Amíg ilyen csodálatos metaforákba bújtatva írsz róla, addig nem hagynak el az álmok… Írj még sok ilyet nekünk, hogy ne szorítsa el hínár a boldog perceket. (hogy a Te szavaiddal éljek) Gratulálok szeretettel!
Ida[/color]
Nagyon szép! szeretettel gratulálok: Zsuzsa
Kedves Ica!
Kívánom, hogy álmaid visszatérjenek!
Szeretettel: Rózsa
Gratulálok..Lexirózsa