“Rejtőzködöm” bejegyzéshez 14 hozzászólás

  1. Kedves Ica!

    Pár sor csupán.:) Benne sok érzelem. Ennél sokszor nem is kell több, azt gondolom!
    Gratulálok versedhez!
    Szép sorok!

    Szeretettel: Kata (f)(f)

Szólj hozzá!