Mosolyom-Boldog mosolyod…
A Nap lebukott már,
s körülvesz lassan az éj varázsa.
Álmodj hát most te is szépeket,
te boldog könnyeimnek csillogása.
Egy új nap születik majd titokban,
s a reggel még közelebb s közelebb;
És felvirrad reggele annak is hamarosan,
s én ismét megfoghatom a kezeidet.
Finoman szinte elhintett,örökkön érző,végtelen,
egy forró ölelésedbe fonódva.
Hajadnak fürtjei ujjaim közé csúszva,
lágyan hátadra omolva.
Simogatom arcod,
ím újra itt vagyok.
S csókolom szenvedéllyel ajkaid,
mosolyom-Boldog mosolyod.
Nem eresztelek,maradj még,
hűsége hűségemnek.
Mert elevenen itt vagy végre velem,
s elsuttogom füledbe hogy szeretlek…
Két kezünk „beszél” most,
hát legyen áldott e szenvedély.
hiszen te vagy nekem az én mindennapjaim,
s a holnapokkal együtt az örök remény.
Rabul ejtelek pillanatokra,
hozzád bújva hangtalan.
Mert valahol elakadt a legelején,
a sok ki nem mondott szavam.
És boldog könnyekkel szemeimben,
te vagy szíve a szívemnek.
S ragyog a te szemed is látom,
örülünk együtt,a homokszemenként lepergő perceknek.
Majd megszülettünk egy forró ölelésben,
miként hajnalban a harmat.
Emlékek folyójában megfürödve,
hát én bátran felhatalmazlak;
Hogy vegyél el még belőlem,
mert oly csodás,puha e szenvedély.
Mint egy lágy,a mindennapi betevő,
egy szelet kenyér.
Amely életet ad,
életet ad nekünk.
Hát kéz a kézben,
s mi tovább úgy megyünk…
Hozzád bújva hangtalan,
mert valahol elakadtak a szavak…
Mosolyom-Boldog mosolyod,
s miénk az akarat…
Budapest-Káposztásmegyer ;2010. Június 30.Szerda.
Köszönöm hogy olvastál,
és minden kedves szavad.
Őszinték valóban soraim,hiszen feleségemhez szólnak,akivel
épp most ünnepeltük 2 nappal ezelőtt a
házassági évfordulónkat.
További szép napot neked.Tisztelettel;Bakos Attila Péter.
Szívből jövő, megható. szerelmes vallomás, biztos örömmel fogadta az, akihez címezted.
Tetszéssel olvastam. Vadvirág