“Egy…tíz” bejegyzéshez 12 hozzászólás

  1. Kedves László!

    Nagyon nagy megtiszteltetésnek érzem a figyelmed.
    Általában röviden írok, és szabad verseket. Nagyon tetszenek a klasszikus formák, a rímek pontos használata. Csodálom ezeket a verseket itt az oldalon is.
    Szeretettel olvasom, akkor is ha nem szólok hozzá.

    Üdvözlettel: Ica

  2. Sokszor érdemes kipróbálni kedves Mihály, mert nem érdemes mások hülyeségén dühbe jönni, inkább számoljunk.:) Az a baj, hogy engem számolás nélkül is megvisel.
    Üdvözlettel: Ica

  3. Drága Ica gratulálok a vershez is és az önfegyelem gyakorlásához is sokszor tízszer tízig is kevés számolni hogy fegyelmezni tudja magát az ember ……..(l) Anikó:)

  4. Kell, vagyis kellene uralkodni az érzéseinken drága Viola!
    Saját magunk miatt, hogy ne rongálja lelkünket a düh és a harag!
    Lehet, hogy ez így kevés, akkor számoljunk tovább! 🙂
    Szeretettel ölellek: Ica

Szólj hozzá!