“Haiku” bejegyzéshez 14 hozzászólás

  1. Nagyon tetszett! Láttam a két hiányzó versszakot is. Nekem az a kettő is tetszik -talán velük együtt teljes a vers, a gondolatmenet.

  2. Kedves MMarcsika!
    Volt még kettő szakasza, de nem találtam jónak, ezért hagytam el. Most ideírom:

    Vak zaj céltalan
    Örökös útkereső
    Hol van a jövő

    Riadt veszendő
    Menteni a menthetőt
    Életveszélyes

    Köszönöm, hogy olvastad, örülök nagyon. Végignéztem meglepően kevés haikum van itt. majd hozok, mert elég sokat írtam. Megjelentek a "Napút" folyóiratban, mint pályázati nyertes.
    Ölellek szeretettel: Ica

  3. Gondolatokat tovább ébresztő gondolatok…gratulálok Ica, úgy gondolom, ez a fajta verselési mód nagyon illik hozzád. Üdvözöllek:b:)

  4. Kedves Ica,tartalmas haikuk,csak kár,hogy nem írtál többet-szívesen olvastam volna még gondolataidat(f)
    M:)rcsi

Szólj hozzá!