Boldogság

Boldogság

Eddig csak kerestem,
ma pedig megleltem,
nem kell más én nekem,
itt van az ölemben.

Átölel csendesen,
szíve az én szívem,
álmodik szépeket,
mosolyog édesen.

Mellette testvére
szendereg kedvesen,
templomnak hűvöse
altatja rendesen.

Lányom a vállamat
megérinti lágyan,
mennyei boldogság
ez ma minden vágyam.

Két unokám hoztam
ma Isten házába,
a boldogság ma itt van
újra a lelkemben.

“Boldogság” bejegyzéshez 6 hozzászólás

  1. Kedves Ica!
    Biztos vagyok benne,hogy ilyen az igazi boldogság, mint amit akkor éreztem. Ott, abban a pillanatban semmi nem hiányzott az életemből! 🙂
    Melinda (f)

  2. Viola Kedves!
    Boldogsággal volt tele a szívem, amikor írtam ezeket a sorokat. Tényleg a fellegekben éreztem magam ott és akkor a lányom és unokáim társaságában (az "öcsike" még csak 6 hetes). Ettől a csodálatos "idilli" életképtől teljesen feltöltődtem. Köszönöm jó kívánságodat.
    Melinda 🙂

Szólj hozzá!