Boldogság

Boldogság

A Világon mindenki boldog akar lenni…
Jaj,de sokan nem tudják……mit kell érte tenni!
Amikor egy másik embert te boldoggá teszel,
Azon veszed észre magad,hogy te is az leszel.

Figyelj oda másra is,tudd meg mi a vágya,
Fürkészd ki,hogy mitől fáj az ő szíve tája.
És minél több embertársad,általad lesz boldog,
Erről te már tudhatod,hogy jól teszed a dolgod.

Hogyha sokszor kinyújtod segítőn a kezed,
De lehet,hogy biztatón, csak reája nevetsz,
Esetleg megvigasztalod,vagy EGYÜTT ÖRÜLSZ vele…
Tapasztalni fogod: ENNEK BOLDOGSÁG A NEVE!

Kövesdi Ferencné Teri verse…

“Boldogság” bejegyzéshez 15 hozzászólás

  1. [b][i][center][color=#cc3366]Kedves Terézkém !

    Ez egy nagyszerű megfogalmazás a boldogság létéről,,,

    Szeretettel !

    – keni -[/color][/center][/i][/b]

  2. Terikém!
    Szép verset kerekítettél a téma köré. Minden szavad igaz, csak – sajnos – sokan nem értik, nem érzik ezt a fajta életszemléletet. Sokkal több boldog ember lenne, ha nem sajnálnák egyesek a másiktól a szép szót, kedves mosolyt. Szeretettel olvastalak. Rózsa

  3. Drága Viola!
    Gratulálok az újabb sikeredhez.
    Nagy közönség, sok taps és nagy-nagy szeretet.
    A távollévők szeretete is igen nagy érték…sőt "igazi érték"!
    Ha a "távollévőkhöz"vagy közelebb…azt ki kellett érdemelni..szerencsére
    a tehetséged "futja" Szeretettel gratulálok:K.Teri

  4. Drága Terézke!
    Végre, egy kis boldogság! Versed csupa igazság. Egyszerű, csak így kellene cselekedni, én ezt nevezem SZERETETNEK is. Nem könnyű, mert nekem más a tapasztalatom, igaz, csak a család részéről. Furcsa, de én a távollévőkhöz vagyok közelebb.
    Szeretettel: Viola (f)(l)(f)

  5. "Amikor egy másik embert te boldoggá teszel,
    Azon veszed észre magad,hogy te is az leszel."

    Kedves Terike!
    Nagyon szép, bölcs és igaz gondolatok, gratulálok!
    Szeretettel: Rózsa

Szólj hozzá!