ANYÁMNÁL

ANYÁMNÁL

Jó anyám, most mit mondjak
a temető mély csendjében?
Emlék ül a sírköveden
és könnyeim apró cseppjében.

Jó anyám, most mit mondjak,
hisz sokszor Veled vagyok,
szemed fénye a gyertya lángja,
mely csak énnekem ragyog!

“ANYÁMNÁL” bejegyzéshez 2 hozzászólás

  1. [b][i][color=#cc0066]András !

    Ez gyönyörű gondolatsor,,,,
    Békét érzek mégis a szívedben, és ne hidd hogy a gyertya fénye csak neked, de édesanyádnak is ragyog !

    Üdvözöllek !

    – keni -[/color][/i][/b]

Szólj hozzá!