ANYÁMNÁL
Jó anyám, most mit mondjak
a temető mély csendjében?
Emlék ül a sírköveden
és könnyeim apró cseppjében.
Jó anyám, most mit mondjak,
hisz sokszor Veled vagyok,
szemed fénye a gyertya lángja,
mely csak énnekem ragyog!
ANYÁMNÁL
Jó anyám, most mit mondjak
a temető mély csendjében?
Emlék ül a sírköveden
és könnyeim apró cseppjében.
Jó anyám, most mit mondjak,
hisz sokszor Veled vagyok,
szemed fénye a gyertya lángja,
mely csak énnekem ragyog!
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ez egy csodálatos ,megható vers ,igazi fájdalomról
panaszkodik !
Szeretettel olvastalak…..Babu:]
[b][i][color=#cc0066]András !
Ez gyönyörű gondolatsor,,,,
Békét érzek mégis a szívedben, és ne hidd hogy a gyertya fénye csak neked, de édesanyádnak is ragyog !
Üdvözöllek !
– keni -[/color][/i][/b]