Biztató
Vörösen izzó rögre lép az est.
Több sebből vérzik az alkonyat,
ne sírj, nincs veszve semmi sem.
Nem vagy te gyáva, gyenge sem.
Vidám felhőt kerget a déli szél,
csodát és meghitt perceket.
Lásd meg, vár rád még esély,
talán több is lábad előtt hever.
Viharként dúl még a küzdelem,
és pattog, mint tűz az értelem.
Téged boldog életre szültelek.
Odaadnám én érted mindenem.
Krisztinának 2018 08 10.
Kedves [b]Mária HS, Babu, Horla[/b]
Köszönöm, hogy velem voltatok. Hála Istennek minden rendben. Idő kell még a teljes gyógyuláshoz.
Szeretettel: Ica
nagyon szép vers, szép képekkel!
Egy ilyen versből valóban erőt meríthet az ember!(f)
Kedves Ica !
Szépen megirt reményteljes soraidhoz gratulálok !
Kivánok nagyon jó sikert !
Szeretettel….Babu(l)
Kedves Ica!
Nagyon szép versedhez, gratulálok: Maria
Köszönöm drága [b]Viola, Margit, Rita, Ida[/b] a kedves vigasztaló soraitokat!
Szeretettel: Ica
Drága Ica!
Csodaszép a versed és ereje van, vigaszt adó ereje.
Gyógyulást, erőt, egészséget mindkettőtöknek.
Sok szeretettel (f)
Ida
[color=#660099]
Drága Ica!
Nagyon szép,biztató sorok!
Szeretettel gratulálok!(f)
Margit
[/color]
Drága Ica!
Biztató, reményteljes szavak az Anyának és Lányának. Én csak jó kívánságomat tudom ide írni: jó egészséget kívánok Mindkettőtöknek szeretettel: Viola (f)(l)(f)