Biztató

Biztató

Vörösen izzó rögre lép az est.
Több sebből vérzik az alkonyat,
ne sírj, nincs veszve semmi sem.
Nem vagy te gyáva, gyenge sem.
Vidám felhőt kerget a déli szél,
csodát és meghitt perceket.
Lásd meg, vár rád még esély,
talán több is lábad előtt hever.
Viharként dúl még a küzdelem,
és pattog, mint tűz az értelem.
Téged boldog életre szültelek.
Odaadnám én érted mindenem.

Krisztinának 2018 08 10.

“Biztató” bejegyzéshez 8 hozzászólás

  1. Drága Ica!

    Csodaszép a versed és ereje van, vigaszt adó ereje.
    Gyógyulást, erőt, egészséget mindkettőtöknek.

    Sok szeretettel (f)
    Ida

  2. Drága Ica!

    Biztató, reményteljes szavak az Anyának és Lányának. Én csak jó kívánságomat tudom ide írni: jó egészséget kívánok Mindkettőtöknek szeretettel: Viola (f)(l)(f)

Szólj hozzá!