“Halott gondolat” bejegyzéshez 5 hozzászólás

  1. Á, nem erről a versről írtam Rita! Csak eszembe jutott, hogy, mi lenne, ha egy agyhalott gondolatról is verset írnék! Örülök, hogy tetszett neked! (f)

Szólj hozzá!