“Csak tenni!” bejegyzéshez 14 hozzászólás

  1. Na, ebben minden benne van jó tanácsként, ami szükséges lehet az élethez. Megtoldom az általam legfontosabbnak tartottal: csak szeretni, szeretni, szeretni! 🙂

  2. [b][right][color=#6600ff]Micsoda lelkesítő csokorba szedett szép szavak és gondolatok,,,
    Ez egy felrázó, és optimista kicsengésű szólam !

    Üdvözöl !

    – keni -[/color][/right][/b]

Szólj hozzá!