Csak tenni!
Csak hinni, kérni, tenni.
Csak lenni, menni, élni.
Csak várni, állni, lépni.
Csak akarni, nem kell félni!
Csak ébredni, nem feledni!
Csak győzni, győzni, győzni!
Csak tenni!
Csak hinni, kérni, tenni.
Csak lenni, menni, élni.
Csak várni, állni, lépni.
Csak akarni, nem kell félni!
Csak ébredni, nem feledni!
Csak győzni, győzni, győzni!
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Remek gondolatok!
Csak!Azért is!:)
Csak? Tehenke! Csak? 🙂
Amúgy sem kár érte, az egyik legvacakabb versem. Ha nem a legvacakabb….(dev)
Érteni fogják, mert itt maradnak a hozzászólások 🙂
Jól van, jól van, értem! De én akkor is a cím alá írnám, hogy Választás 2018 😉 hogy majd évtizedek múlva is értsék :p
De a "költő " arra gondolt, azért volt 5.-én feltéve. Csak már elmúlt! (f):)
Oké, csak most, választás után, már nem egyértelmű, hogy arról szól, illetve, hogy a költő arra gondolt. 🙂
Az oké, csak nem volt köze a szavazási részvételhez 😉
Na, ebben minden benne van jó tanácsként, ami szükséges lehet az élethez. Megtoldom az általam legfontosabbnak tartottal: csak szeretni, szeretni, szeretni! 🙂
Azért lett így írva…:)
Valóban, a félelem megalázza az embert, és aki fél, elveszíti a győzelem esélyét is. Nagyon is aktuális vers.
Üdv: Kati
Köszi Keni! Nem egy nagy vers, tudom, csak most ez jutott eszembe, ha már aktuális!
[b][right][color=#6600ff]Micsoda lelkesítő csokorba szedett szép szavak és gondolatok,,,
Ez egy felrázó, és optimista kicsengésű szólam !
Üdvözöl !
– keni -[/color][/right][/b]