A költő és rajongója

A költő és rajongója

– Ön költő?
Szokott verseket írni?
– Én, ugyan nem!
Csak az agyam, meg a kezem!
És segítségüket néha,
igénybe veszem!

– Költő! Ön költő!
– Önköltő vagyok.
Kiköltöm verseim,
ha kicsik, ha nagyok.

– Tehát, ön költő!
– Mondom, hogy nem!
Költeni szívem költ,
és, mi eszembe jutott,
leírja kezem.

– Maga egy hülye!
Nem olvasom tovább!
Többet ér a versnél,
inkább, egy szál virág!

“A költő és rajongója” bejegyzéshez 3 hozzászólás

Szólj hozzá!