Néhány madár köröz
Emlékeztek még tündérországra:
csillag ragyogott, valaha volt álom,
most sápadt, mint a neonreklámok.
A falra nem borsót, követ dobálok.
Próbálkozom mindig a reménnyel.
Elveszíti az ember hőseit, a mesét.
Kívánj szép időt, Napot, ha az kell,
málnaszínű alkonyatban szép estét.
Nézz az égre, majdnem tökéletes,
néhány madár köröz, és fellegek.
Kedves Kankalin!
Mindig jólesnek a megtisztelő sorok, melyeket hozzám írsz.
Köszönöm szépen.
Szeretettel(l)
Ica
Drága Babu!
Köszönöm kedves soraidat…
Szeretettel
Ica
Szia Ica! 🙂
Kiemelek egy gondolatot a versedből, mert nagyon megfogott:
"Kívánj szép időt, Napot, ha az kell,
málnaszínű alkonyatban szép estét."
Ez a pozitív gondolkodás és az életöröm titka. Tudom, hogy hagytál a sorokban szomorú tapasztalást is, mégis ebbe a kettőbe jó belekapaszkodni.
Akinek van szépen fogó tolla – mint neked is -, csodálatos világot varázsolhat magának és mások számára is.
Köszönöm, hogy olvashattam ezt a felemelő versedet itt is. 🙂 (f) (l)
Szeretettel: Kankalin
Drága Ica!:]
Ez már sajnos sokkal több, mint a falra hányt borsó.
Beleélted Magad !Úgy kell, hogy te is értsd, nem éltél hiába.
Nem az az igazi fájdalom, mitől könnyes lesz a szem, hanem,
amit magunkban hordozunk titokban, csendesen.
Engedd el Magad egy kicsit ,lazíts !
Figyelj benső éned hangjára, nézz bele az idő és tér érthetetlen végtelenségébe. Hosszú ugye a végtelen?(l)
Gratulálok szépséges soraidhoz…..Babu(f)
Drága Kitti!
Mélyen vannak már, mélyen a tudatalattiban, úgy látszik néha, úgyszólván mindig felszínre törnek. (akaratlan)
Köszönöm,(l) hogy nálam jártál.
Öleléssel
Ica
Drága Ica!
Nem tudok szabadulni attól a gondolattól, hogy mennyire szomorú vagy. A versed szép és végtelen magányt sugall, fájdalmat, ami nem múlik, hiába tökéletes az ég…
Ölellek szeretettel!(f)
kit
Drága [b]Rita, vvRózsa, IUstván, Magdi![/b]
Köszönöm, hogy tetszéssel olvastátok a versemet, mindenkinek külön-külön szeretettel (l)
Ica
Kedves Ica!
Tetszéssel olvastam elgondolkodtató versededet.
Sok szeretettel gratulálok,
Magdi
Hello kedves Ica ! Gratulálok ,örömmel olvastam szép hangos gondolatid. Maradok baráti tisztelettel feléd shf/Istvan :):]
Igazán szép, festő tollára illő gondolatok. A mese nagyon jó, kicsit kibillenti az embert a valóságból, és hagy álmodozni.
Szeretettel olvastalak. Rózsa
"Nézz az égre, majdnem tökéletes,
néhány madár köröz, és fellegek."
Kedves Ica!
Szép gondolataidban ott a bánat és a végén a bíztatás is. Igen, inkább felfelé kell tekintenünk, mint lefelé.
Szeretettel: Rita(f)