“Hulló pillanat” bejegyzéshez 12 hozzászólás

  1. Szia Ica! 🙂

    Szomorú-szép képeid természetességükkel elragadtak, magam is elgondolkodtam az élet dolgain…
    Köszönöm, hogy olvashattam. 🙂 (f) (l)

    Szeretettel: Kankalin

Szólj hozzá!