Gondolatban jó veled
Fénye gyúl a szürke tegnapoknak,
még ott ragyogsz a nyári Holdban.
A reggel csendje most is emleget,
kinn ragyogó nyár, rólad semmi hír.
Estére túllapoz rajtad is a zord idő.
Könnyű árnyék rak össze és az ősz.
Gondolatban jó veled
Fénye gyúl a szürke tegnapoknak,
még ott ragyogsz a nyári Holdban.
A reggel csendje most is emleget,
kinn ragyogó nyár, rólad semmi hír.
Estére túllapoz rajtad is a zord idő.
Könnyű árnyék rak össze és az ősz.
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Köszönöm szépen a látogatásod kedves grandpierre!
Üdvözlettel
Ica
Mintha az én érzéseim szólnának,j volt olvasni.
Köszönöm kedves Kata, hogy meglátogattál.
Szeretettel
Ica
Kedves Ica!
Míg élünk emlékezünk, és hiányoznak szeretteink. Együttérzéssel olvastam versedet… Szeretettel(f)Kata
Drága [b]Évi, Babu, Kati, Kankalin, Magdi, Etel[/b]
Hálával(l)köszönöm az olvasást és a kedves sorokat.:]
Szeretettel:
Ica
Tetszik tömören megalkotott melankolikus versed.
Gratulálok!
üdv. Etel
Kedves Ica,
Szeretettel gratulálok szép érzelmes versedhez.
Magdi
Szia Ica! 🙂
Szerencsére a képzeletünk nem szab határokat, ott minden lehetséges.
Szomorú-szép a versed.
Köszönöm, hogy olvashattam. 🙂 (f) (l)
Szeretettel: Kankalin
Kedves Ica!
A szép emlékek is hogy tudnak fájni az embernek. Ezt éreztem a versedben.
Szeretettel: Kati
Drága Ica!
Komoly ,mély érzelmeket bontogatsz!
Röviden és velősen érzékelteted azt amit nem érhetsz el!
Sok szeretettel…..Babu(f)
Icu! A természet szépségeivel még hangsulyosabbá teszed érzéseid. Mint egy röpke, fájó gondolat szép szavakkal összerendezve. Gratulálok. Éva