Gondolatban jó veled

Gondolatban jó veled

Fénye gyúl a szürke tegnapoknak,
még ott ragyogsz a nyári Holdban.
A reggel csendje most is emleget,
kinn ragyogó nyár, rólad semmi hír.
Estére túllapoz rajtad is a zord idő.
Könnyű árnyék rak össze és az ősz.

“Gondolatban jó veled” bejegyzéshez 11 hozzászólás

  1. Szia Ica! 🙂

    Szerencsére a képzeletünk nem szab határokat, ott minden lehetséges.
    Szomorú-szép a versed.
    Köszönöm, hogy olvashattam. 🙂 (f) (l)

    Szeretettel: Kankalin

  2. Icu! A természet szépségeivel még hangsulyosabbá teszed érzéseid. Mint egy röpke, fájó gondolat szép szavakkal összerendezve. Gratulálok. Éva

Szólj hozzá!