Több vagy mint

Mi az a több ami benned van?
Futok, járok mozgok!
Te helyhez kötött vagy!
Szárnyalnak a gondolatok.

Rokkant széked gurul,
szinte megállíthatatlanul.
Áruld el titkodat,
hogy az ép embernek átadd.

Csak csodálni tudlak!
Néha meg-meg akadok.
Az ép eldobja vagy únja életét,
Te küzdessz a kitüntetésért.

Figyelnek rád és szeretnek.
Tettél is érte eleget!
Sokan irigyelhetik
Benned,- ami titok rejlik.

“Több vagy mint” bejegyzéshez 1 hozzászólás

  1. Komoly témáról írtál, bizony vannak, akik a nehéz helyzetben is képesek küzdeni.

    Szeretettel: Rita🌸

Szólj hozzá!