Közeleg a tél

Közeleg a tél

Szédítő magasból
szemlélem a tájat.
Kopár hegyoldalon
tarlott bokrok állnak.

Hó lepi be majd a
kopasz fák ágait.
Madarak fázósan
húzzák be szárnyaik’.

Közeleg a tél már,
havas eső szitál.
Hófellegek gyűlnek,
bérci tetők fokán.

“Közeleg a tél” bejegyzéshez 4 hozzászólás

  1. Kedves Máris, Ritu és Rzsike!

    Örülök, hogy nálam jártatok és olvastatok. Köszönöm!

    Szeretettel:
    Zsuzsa

  2. Kedves Zsuzsa!

    Kicsit fázós, ámde mégis hangulatos, szép soraid tetszéssel olvastam.

    Szeretettel: Rita🍁

  3. Tél-közelítő remek versedhez gratulálok.
    Szépen rímelő, szótagszámot betartó szép vers.

    M.

Szólj hozzá!