Közeleg a tél
Szédítő magasból
szemlélem a tájat.
Kopár hegyoldalon
tarlott bokrok állnak.
Hó lepi be majd a
kopasz fák ágait.
Madarak fázósan
húzzák be szárnyaik’.
Közeleg a tél már,
havas eső szitál.
Hófellegek gyűlnek,
bérci tetők fokán.
Közeleg a tél
Szédítő magasból
szemlélem a tájat.
Kopár hegyoldalon
tarlott bokrok állnak.
Hó lepi be majd a
kopasz fák ágait.
Madarak fázósan
húzzák be szárnyaik’.
Közeleg a tél már,
havas eső szitál.
Hófellegek gyűlnek,
bérci tetők fokán.
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kedves Máris, Ritu és Rzsike!
Örülök, hogy nálam jártatok és olvastatok. Köszönöm!
Szeretettel:
Zsuzsa
Zsuzsa majd kiderül lesz-e hó fedte tájunk.Megelőlegezted a télnek. Kedves sorok. Rzsike
Kedves Zsuzsa!
Kicsit fázós, ámde mégis hangulatos, szép soraid tetszéssel olvastam.
Szeretettel: Rita🍁
Tél-közelítő remek versedhez gratulálok.
Szépen rímelő, szótagszámot betartó szép vers.
M.