Váróterem
Álló sajtó, inter, álló,
vár engem az inter váró,
van helyünk is, integráló !
Hírekre éhező nagyanyó
ölében lapultam, harapó
kedvemet óva kerültem,
Felpattant most ingerülten:
Mi is gyermekek vagyunk
ez a második gyermekkorunk !
Nyugtatgatom, inter,álló !
A farkamat majd csóválom
ha ürül az inter terem !
Lehet még az interneten,
pötyöghet még gyermekdeden !
Kedves Rita !
Örülök, hogy szórakoztatónak tartod a versemet.Köszönettel, Zsófi.
Kifelejtettem az a á betűk után az u betűt, így jobban felismerhető lett volna,B) de köszi Zina
Te kiderítetted. Jó, hogy nálam jártál!
Hát persze, hogy kutya! 🙂 De nekem is csak másodjára esett le a tantusz:)
Játékos, ritmusos, tetszett.
A vers alcíme lehetett volna az is, hogy
"Csöppnyi négylábú intelmei" Ez lehet, hogy egyértelműbb lett volna.
Köszönöm , Dávid, ha Te nem írtál volna eszembe sem jut, hogy másképpen is gondolható.
Azért megnézném, hogy csóválod a farkadat… 😉
Köszönöm neked is kedves Éva !
Köszönöm, barnaby !
Nagyon kedves dallamos kedves Zsófi!
Szívből gratulálok:Éva(f)
tetszett a vers játékossága, könnyedsége.Gratulálok:B:)