Álom-világ
Álomvilágban éltem gyermekként
Melyből ébredtem felnőttként
Oly mélyen érintett e kép
Ma is hiszem így történt.
Soha nem engedem el
Repülök Vele magasba fel!
Képzetemben láttam őt,
Őrangyalom, a védelmezőt.
Nagy pelyhekben hulló hó
Tornác végén apuval csuda jó.
Áldott, szent karácsonyeste
Gyermeki szemeim az égboltot leste.
Apu szólt, látjátok, ott jő!
Fehér szárnyú, látomás Ő.
Ott repül az angyalom! Kiáltom!
Nem álmodom! Tisztán látom!
Az ég küldte nekem apu által
Karácsonyi csillagokkal
Vigyázzon rám napjaimban
Melyben a szív együtt dobban.
Egy sírig kísérő ajándék
Ha én is, őrangyala lehetnék.
Köszönöm Elizabet, Marika, Feri a megtisztelő látogatást. Éva
Éva kedves, igen meghatottál…
Nagy-nagyon szép az emlékezésed! Jó, ha mondom = 5*
Emlékezésedet különleges sorokban írtad meg és nagyon lélekbehatoló lett! Versedet olvasni a műélvezet csodája volt.
Poétaöleléssel és szeretettel: gratulálok!
Üdv/Feri
Kedves Éva!
Gratulálok versedhez: Maria
Kedves Éva,
Gyönyörű verset írtál Édesapádról! Gratulálok versedhez.
Szeretettel,
Elizabet